BİZ

Onurlu İnşaat 26 yıldır İstanbul’da, İstanbul’un çeşitli noktalarında inşaat faaliyetleri yürütmektedir.Onur Gıda Sağlık İnşaat Taahüt çatısı altında inşaat , perakende , sağlık, hayvancılık ve tarımcılık sektöründe de faaliyet gösteren şirketimiz, üçlü finans yapısı ve kalite anlayışı ile hedeflerini sürekli büyütmekte ve geliştirmektedir. Bugün itibariyle ISO9001 kalite, ISO14001 çevre, OHSAS18001 iş sağlığı ve güvenliği ve bilahare şirket kültürüne katacağı tüm diğer standartları yönetim ve üretim faaliyetlerinin merkezine koyan şirketimiz bu yönü ilede farklı bir vizyon ve anlayışa sahiptir.

Onurlu inşaat, gelişen teknolojiyi sürekli özümseyen, AR-GE faaliyetlerini destekleyen, entegre kalite yönetim sistemine sahip, insan kaynakları politikalarını kurum ve insani değerler çerçevesinde profesyonelce ele alarak yürüten, sahip olduğu inşaat yapı kültürünü uzun yılların kattığı tecrübe ile birleştirerek sektördeki konumunu sürekli olarak güncellemekte, geliştirmekte ve büyütmektedir.

ŞİRKET TARİHÇESİ
1986 TEMELLER ATILDI

1986’da temelleri atılan Onur Hipermarketleri ve Onurlu İnşaat mutlu yaşamlar üzerine kurulu sağlam temeller üzerinde her geçen gün gücüne güç katarak yükselmiştir.

2020’de de BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.

İnşaa Ettiğimiz her konuda bir yuva , yükselttiğimiz her yapıyı “Mutlu yaşam alanı” haline getirmeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz
Sektörde mevcut olan, gelişen ve yenilenen değerlerle kalite ve güven inşa etmektir.

Misyonumuz
Faaliyette bulunduğumuz tüm konularda yenilikçi,güvenilir, kaliteli hizmet ve ürüne önem verirken; insanlığa, çevreye ve toplumsal değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirip, pazar payını arttırma hedefimiz doğrultusunda müşteri memnuniyetini, haklarını ve güvenilirliğini önde tutarak müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üretmek kuruluşumuzun temel prensibimizdir.